| shadow23 a întrebat:

Buna fetelor! Aveti emotii pentru un eveniment la care trebuie sa aratati perfect? Spuneti-mi despre ce eveniment este vorba si cum vreti sa aratati. Funda pentru cel mai interesant si detaliat raspuns. mersiii >big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc notiunea de "perfectiune", asa ca m-ai bagat in ceata. Sa arat perfect? Ti se pare tie ca exista asa ceva? Da, aici isi pune amprenta mass media care promoveaza numai dive care jumatate din zi si-o petrec in fata oglinzii iar cealalta jumatate prin magazine. Ti se pare ca realizeaza ceva? Mereu se gaseste alta cu sanii mai mari, buzele mai groase sau cu fata mai fina... Aaa, si cu haine mai scumpe. De ce sa ma strezez atat cand nu are rost?
Cand vine vorba de evenimente importante, nu stiu de cate ori m-am imbracat in rochie. De cele mai multe ori mi-am luat o fusta si-o bluzalaughing. Bine, asta cand eram mai micatongue. Acum am renuntat a asta si ma multumesc c-o pereche de blugi mai eleganti si o camasa draguta tongue.