| shadow23 a întrebat:

Helpppp meee! Vreau sa imi povestiti despre un eveniment la care trebuie sa aratati perfect, va rog fetelor! Funda pentru cel mai interesant si detaliat raspuns. multzam :*!

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Hmmm. unde ar trebui sa arat.pe covorul rosu:X:X:X

daca ar fi sa ajung vreodata acolo m-as imbraca cu o rochie lunga rosie.manusi de piele negre. pantofi negri cu toc inalt... o geanta tip plic...negru

coafura. un coc simplu foarte bine dichisit

iar machiajul. niste gene false. un gloss elegant... iar ochii... ceva natural

sper sa te fi ajutat!tongue