| CichasEmo a întrebat:

Fetelor, ce credeti ca-i place unui baiat la o fata?

20 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Eu, daca as fi baiat, mi-as alege prietena dupa comportament si modul de a se purta in societate, dupa gesturile acelea micute feminine, rasetul finut, vorba calda, zambetul carismatic si felul in care ar deveni placuta. Asadar, dupa aerul acela de sensibilitate, tipic feminin. Doar ca acum, mai rar intalnesti asa fete.

| CichasEmo explică (pentru DAC):

Ai foarte mare dreptate!

| positivity a răspuns:

Băieții sunt așa niște persoane ciudate!
Cred că e logic, ca un băiat să se uite la fundul şi sânii unei femei. Asta îl impresionează, asta îi place.
Sau, am greșit?

| CichasEmo explică (pentru positivity):

Nu,n-ai gresit! La multi ani!

| CristiB93 a răspuns:

Minte sa aiba si sensibilitate, atunci e perfecta

| Eron a răspuns:

Fara suparare, dar nu e mai inteligent sa-i intrebi pe baieti?
Raspunsul meu:caracterul. Sper ca nu te-am dezamagit.

| CichasEmo explică (pentru Eron):

Nu deloc! La acelasi lucru ma gandem si eu, dar am vrut sa cer si parerea fetelor.Niste baieti mi-au spus cele place la o fata si chiar am fost socata!

| Eron a răspuns (pentru CichasEmo):

Da, te inteleg!

| CichasEmo explică (pentru Eron):

WOW!:-o:-o:-o

| Vans a răspuns:

Câte minciunilaughing Ce caracter, sensibilitate şi inteligenţă? Toţi se uită la ţâţe.
Oricum, să fim realişti totuşi.Cred că atunci când chiar îşi doresc o relaţie îi interesează şi ale aspecte decât sânii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cum arata si apoi cum gandeste si desigur caracterul si daca totul e ok putem vorbi si de simtul umorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Dupa parerea mea:Caracterul, simplitatea, frumusetea. bunul gust!
La multi ani

| CichasEmo explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! La fel si tot ce iti doresti!

Răspuns utilizator avertizat
| tpuforyou a răspuns:

Pai hai sa>ti spun... imi plac ochii, caracterul, iar daca ne completam si ne putem exprima sentimentele liber unul altuia cu atat mai bine. aaa si era sa uit imi place si zambetul ei!
Ps < La multi ani!

| SairiaBlock a răspuns:

Bună!
După părerea mea un băiat apreciază cel mai mult naturaleţea la o fată. Deşi toţi se uită la sâni şi fund, fiecare băiat va remarca întotdeauna naturaleţea şi simplitatea, ceea ce îl vor atrage.
Cum se spune, simplitatea rămâne cel mai sofisticat lucru.

| Qphantom a răspuns:

Scuze nu stiu nu-s baiat.Dar un baiat ar trebui sa-ti raspunda.

| CichasEmo explică (pentru Qphantom):

Mi-au raspuns baieti, dar am vrut sa cer si parerea fetelor.La multi ani!