| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! ce parere aveti despre avon? love struck dar despre oportunitatea de a deveni reprezentant avon? va astept opiniile iar cele interesate pot sa ma contacteze pe id-u de mess avoncosmetics96@yahoo.com :*

5 răspunsuri:
| anndellinna a răspuns:

Dupa parerea mea. produsele lor sunt ca si expirate. toata lumea le are. nu mai e ceva unic. si despre reprezentant. hmm. am o prietena. de fapt 2.Sunt reprezentante.si nu au nimic de castigat... pur si simplu le fraiereste. ba' nu vine comanda.ba' la sfarsit nu le vine comision deloc. e chiar aiurea.
Parerea mea

| zuzu_6399 a răspuns:

Sunt oameni care au facut din Avon o afacere, un stil de viata. Acum la comanda de 750 lei ai discount 40%, adica ramai cu suma de 300 lei. Nu stiu in ce alta parte poti sa castigi o data la 3 sptamani cat castiga parintii intr-o luna. Poate altii nu au nimic de castigat pentru ca nu-si dau interesul.
Pentru alte detalii si inscrieri add avon_avon08 in lista ta de mess. Te astept in echipa mea!

| andreeageo a răspuns:

Pentru comenzi avon [ pentru cei din bucuresti ] si pentru inscrieri ca reprezentanti din orice oras, add : metropolitan_selections@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cunosc o fata ...Si imi povestea ca ii vin si ei niste cadouri. Ori cateva sute de mii.Nimic mai valorosbig grin
Daca tu vrei sa fii reprezentant. fa-te!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ce loc de munca ai avea, daca nu pui pasiune si suflet in ceea e faci bine inteles ca nu ai nici o stisfactie.Asa ca nu mai fiti rautaciosi si puneti mana si munciti daca vreti sa castigati bani!