| LikeChocolate a întrebat:

Buna fetelor!
De 2 zile secretia vaginala e mai inchisala culoarestraight face mai maroniethinking
straight face
p. s. nu am ciclu[-x
funda

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asta indică o viitoare menstră. Să ai la tine un tamponel, preventiv.
Pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

Un sfat du-te la ginecolog noi nu tim nici daca ai intretinut relatii sexuale nici daca ai vreo problema numai un medic specializat iti poate spune
Multa sanatatehappy
Bibiwinking

| XxDeeDeexX a răspuns:

Poi fii atenta pentru ca o sa ti vina asa se intampla mereu nu te speria e ceva normal...deci te sfatuiesc ca pana ti vine sa folosesti nidte zilnice(de la always sunt mai bunalaughing )...Bafta! fundita?

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Pai eu cred ca este timpul sa-ti vina ciclul

| alinbrd a răspuns:

Sunt baiat(nu ma lua in ras)s-ar putea sa ai un excess de fier.Depinde de alimentatia ta.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Poi daca nu ai inca deloc ciclu inseamna ca o sa iti vinabig grin.
Iar daca ai deja ciclu numa nu trebuie sa iti vina atunci fa mai bine un control la ginecologwinking

| crina_3291 a răspuns:

Ai putea avea o infectie dar o poti intreba pe mama ta