| IoanaIoaa a întrebat:

Bună fetelor, de curând mi-am luat o gentuță cam așa. http://melimeloparis.ro/......sh14v.html
Însă nu prea am idee ce să mai țin in ea pe langă telefon, chei, portofel.
Acum vine intrebarea : Voi ce aveți in geantă?
P.s am 13 ani;)

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Farduri, agenda, pixuri, cabluri de date, cateodata si esarfe, camera foto, si multe alte lucruri inutile, nu se stie niciodata cand ai nevoie de o mini lanterna, servetele umede, jucarii si integramelaughing In geanta unei femei gasesti orice, mai putin soacralaughing

2 răspunsuri:
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Eu am asa:
-cheile
-telefonul
-banii
-un gloss si un ruj
-un fond de ten
-2 elastice de par
-un parfum micut
-si o crema
In fine eu am 16 ani. Dar nu conteaza.
O zi faina!