| anto22 a întrebat:

Buna fetelor! Dupa fiecare epilare pe picioare cu Epilator Silk-épil 7 imi ramane pielea cam sensibila si am folosit urmatoarele:dupa fiecare epilare folosesc pudra mentolata pentru a-mi calma pielea apoi dupa 2-3 ore cu crema hidratanta, iar ieri dupa epilare am observat niste puncte rosi ca un fel de iritatie si dupa ce am aplicat sfatul prietenei mele:am luat un mar verde, 1 morcov, 2 oua am batut spuma, am pus morcovul si marul in blander si am obtinut o pasta suculenta apoi le-am pus toate intr-un bol cu 100 de gr de smantana si 3 linguri de miere de Albine iar cu lingurita mi-am pus pe zona iritata dar dupa 2 zile iar mi-au aparut iar... Fetelor daca mai stiti ce alte metode pentru ingrijirea piciorushelor inainte-dupa epilare lasati mesaj! stima

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Dupa fiecare epilare cu ceara ma dau cu ulei si atata tot.
si sunt foarte iritata. peste tot numai bubitze rosii insa in maxim o zi imi trec si gata. nu fac altceva...

| BombonicaXD a răspuns:

Esti baiat si te epilezi pe picioare?!

| DuRR3xX a răspuns:

Nu sunt fata si nici nu ma pricep la de-astea. Da' uh te faci pe picioare?straight face