| beiby20 a întrebat:

Buna fetelor imi puteti spune si mie cum va faceti parul ondulat, carliontat(eu am parul un pic mai mai mare de umeri )dau fundita + Voturi... Va pup:*:*:*

7 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Cu ondulatorul,cu bigudiuri,pe moste,cu placa,sau daca il ai un pic mai natural,nu lins,pune-i spuma stai cu capul in jos,si srtange-l in sus, ca un arc, va sta in bucle dragute

| Honeybunny a răspuns:

Ondulat cu presa si carliontat tot cu presa dar ies bucle mai mari, bucle mai mici ies cu moatehappy

| ladyd_3994 a răspuns:

Cu ondulatorul:p

Funda?:X

| Ank02 a răspuns:

Cu ondulatorul sau placa. apoi mi-l ciufulesc putin sa para natural iar daca vreau sa reziste mai mult timp pun spuma.mai poti opta bigudiurile sau moatele :*

| MisseEmmo a răspuns:

Uite aici poate o sa-ti fie defoloshttp://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A

| beiby20 explică:

Fara ondulator, bigudiuri, placa etc. caii cat mai naturale

| nyko_2351 a răspuns:

Pai iti dai parul` cu fixativ sh dupa iti faci un coc si peste cateva minute ti se va face ondulat