| Deutza_5625 a întrebat:

Buna fetelor, in special baietilor nu o luti in nume de rau da' am nevoie mai mult de ajutorul lor...Deci dupa cum spuneam merg la ziua unui baiat din clasa a 7-a si nu am idee ce sa. i iau, el e pasionat in general de sport dar chiar nu am nici cea mai vaga idee.ma puteti ajuta?batting eyelashes Multumesc anticipat! :* >big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un obiect/lucru care să indice sportul său preferat.
Pa, pa.

| shanela a răspuns:

O minge, un trening, un joc monopoli, da poftim dai o mingi'e cu atugrafu Tau rolling on the floor sper ca te-am ajutatkiss

| Simonaaa a răspuns:

Un tricou sport si un parfum:X