| Narcis7 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, a fetelor in special. Se aproprie ziua de nastere a prietenei si nu stiu ce sa-i iau. Ma puteti ajuta va rog? Da-ti o idee, orice.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Bazeaza-te pe lucrurile care ii plac. Sigur ca noi putem sa-ti dam cateva exemple cum ar fi: un ceas, cerceri, lant, etc. Dar conteaza mult ceea ce ii place ei. De exemplu ii plac delfinii. Cauta un pandantiv cu un delfin pe care sa-l atasesi la un lant. Sau ii place sa gateasca, o carte de bucate interesanta. Exemplele pot continua.
Tu o cunosti cel mai bine. Atata timp cat este pe placul ei, nu conteaza daca pare prea putin, sau e prea iefin. Eu as aprecia mai mult un cadou care sa ma reprezinte decat un ceas de la cine stie ce firma.

| gretax3 a răspuns:

Paaai poti sa ii iei un parfum, un ces, cerceii sau lantisor, o poza cu voi doi inramata frumos. Sauu un ursulet, breloc de chei ( din acela pentru cupluri sa ai tu jumate si ea jumate ), o gentuta. Si sa nu lipseasca florile si o felicitare sau ceva scris de tine. Sigur ar aprecia foarte mult.