| WhovianAnnie a întrebat:

Buna fetelor!
M-am apucat de un blog, si as dori sa va uitati din cand in cand la el, sa imi spuneti cateva critici(costructive) si sa ma ajutati cu sfaturi.
http://viata1eifete.blogspot.ro/
Pentru cele care va ocupati cu asa ceva, iubiti sa faceti acest lucru sau il faceti doar pentru ca va plictisiti?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Blogul arata bine dar ai o singura postare. Daca vrei sa te urmareasca cineva scrie mai multe post-uri si despre ceva interesant, nu cum te simti tu sau de ce nu te-ai dus la scoala.Nu prea intereseaza pe nimeni astfel de detalii din viata ta personala.Nu e o critica dar poti s-o iei cum vrei.Eu iti urmaresc blogul daca te tii de el happy

| WhovianAnnie explică (pentru Bondarel99):

M-am apucat de el aseara cu vreo 5 minute inainte sa scriu aici.cate postari era sa fac?laughing mai scriu azi.tongue