| Pushtoaik a întrebat:

Buna fetelor:* particip la balu bobocilor si nu am idee ce rochie sa port pe valsam o rochie roz putin mai sus(decat genunchi) si e pe corp...nu am purtat`o niciodata! ce spuneti s`ar potrivi? aaa si am de ales intre mai multe perchi de sandale mie imi plac unele negre dragute avand in vdere ca si rochia are cv negru prin >ea:**:*:

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca pentru o proba de vals s-ar potrivi o rochie mai lunga, asortata cu niste pantofi cu toc.
Succes!

| Pushtoaik explică (pentru Adry05):

Cam cat de lunga? si as putea lua sandalute cu toc?

| Adry05 a răspuns (pentru Pushtoaik):

Ar fi frumos sa fie pana-n pamant. Si, daca e pana-n pamant cred ca poti sa iei deoarece nu se prea pot vedea. happy