| AnaMaria1453 a întrebat:

Buna fetelor! pe voi ce v-ar interesa sa vedeti pe un site? un tutorial de machiaj natural, o manichiura, sfaturi de ingrijire a corpului? ce v-ati dori sa vedeti? funda

Răspuns Câştigător
| cryysa a răspuns:

Paii poze cu vedete....si ce ai mentionat tu evident ..coafurii tratamente faciale. orice e nou in swobiss Ce se poarta in 2012 tinute pantofii machiajuri culorile specifice anotimpului te''ai prins nu. funda... app si sa-mi dai si mie siteul

| AnaMaria1453 explică (pentru cryysa):

Http://noiadolescentele.blogspot.com/ asta e link-ul dar trebuie sa mai adaog multee postari

4 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Toate cele mentionate de tine.:] Daca iti faci unu sa pui si link-ul te rog

| AnaMaria1453 explică (pentru RoxxuInna):

Http://noiadolescentele.blogspot.com/ asta e link-ul dar e in lucru deci ...trebuie sa mai adaog multeee

| TheAvenger a răspuns:

Hai că de data asta n-ai nimerit-o.nu aș vrea să văd nimic din ce-ai scris tu mai sus. aș vrea să văd chestii despre concerte de rock și metal care vor avea loc în 2012 și în viitor, despre festivalurile de bere..cum erau ălea timișoreana, ceva despre wwe/k1/lokal kombat. mă rog, ai prins tu ideea..chestii dinăstea mai interesante.