| pitikaaa a întrebat:

Buna :* Fetelor, peste 2 saptamani ma duc la majorat la verisoara mea. Si vreau sa imi dati ceva idei despre cum sa ma imbrac. Eu m-am gandit la pantaloni din saten negrii. o bluzita mai eleganta si pantofi cu toc :* Parul o sa imi fie intins cu placa. Daca ma puteti ajuta cu cateva recomandari, v-as fi recunoscatoare >:d< P. S.: Am 14 ani :*
Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Hei bună:* Ai putea incerca : o rochita de dantela albă sau neagră, sau daca iti place sa nu porti rochii iti recomand ce ai zis tu mai sus la pantaloni din saten si o bluzita mai sofisticată si bineinteles decoltata sa dea mai bine :p Parule ste super ok, daca ti-l intinzi prinde foarte bine. Sper ca te-am ajutat, Fundă:*?

2 răspunsuri:
| scooobydooooo a răspuns:

Eu zic sa iti iei o rochita nu dinaia de nunta
ceva mai adecvat
scurta putin mai stramta
gasesti si al 60n de lei asa o rochita
lasa-mi un msj cu id tau daca vrei si iti arat niste poze cu rochiite...big grin

| hippy16 a răspuns:

Hei big grin in primul rand important e unde va avea loc majoratul. Daca il va tine intr-o locatie ceva mai sofisticata e ok ideea ta, sau ai mai putea sa iti iei o rochita dragutahappy si daca va avea loc la discoteca sau cabana atunci iti recomand niste blugi un tricou/maieu cat mai lejer, niste bijuterii de efect si parul intins. sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes