| Lorela_3157 a întrebat:

Buna fetelor si baietii am cea mai mare dilema din viata mea si va rog sa ma ajutati. Eu fac doar petting cu iubitul meu, sunt virgina, eh si el fara sa-si dea seama s-a ejaculat undeva sub burta mea insa eu am luam un prosop si am inceput sa dau in toate directile nnu stiu unde a ajuns pentru ca eu nu m-am gandit nici o clipa ca fiind virgina poti ramane insarcinata dar am tot citit pe forumuri si sunt cam speriata pentru ca mi-a intarziat. chiar as putea fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Posibil. mergi si fa un consult la ginecolog.

| BloodxD a răspuns:

A ejaculat fără să îşi dea seama?:O...Cum poate să facă aşa ceva?straight face Whatever, nu rămâi însărcinată decât prin contact vaginal, deci nu mai îţi fă grijitongue

| Lorela_3157 explică:

Fara sa isi dea seama a cam sarit sub burta mea. am tot citit tot felul de articole si scria ca se poate daca se rataceste vreun nebunatic. eu sper din tot sufletul sa nu fie asa pentru ca si virgina si insarcinata dooh.f urat.