| anonim_4396 a întrebat:

, ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns am fost la ovulatie si am fost cu pr meu, dar nu m-a penetrat deoarece sunt virgina dar el a ejaculat intr-un sevetel si eu am atins servetelul fara sa imi dau seama iar apoi am mers sa ma spal si am urinat de 2 ori, inainte cu mult sa ejaculeze el a pus mana pe clitoris si cred ca era de acel lichid, pot ramane insarcinata? sunt foarte speriata, fiind ca sunt si virgina pentru ca nu ma penetrat. nici din Lichid pre ejaculator oare nu pot ramane?, mi-e frica sa nu fii fost pe mana iubitul meu de asa ceva pentru ca eram la ovulatie at. dar inca sunt virgina. oare pot sa fiu insarcinata in felul acesta? va multumesc

2 răspunsuri:
| Oana_Stephy_1997 a răspuns:

Nu poti fi stai linistita. dar ca sa te linistesti dupa 2 sapt de la acel act fa-ti un test de sarcina

| Girl555 a răspuns (pentru Oana_Stephy_1997):

Dar ma dor ovarele parca. sau nu stiu am eu dubiile acestea. sper sa fie doar o chestie pe baza de stres, da imi fac lunea viitoare ca atunci au fii 10 zile 11, sper sa nu fiu. iti multumesc tare frumos de raspuns sper sa fie asa cum zici!