| alexiacoco0101 a întrebat:

Buna fetelor, voi ce metoda de epilare mai rapida folositi in zona intima?
Dar la fund...

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Crema depilatoare, trimmer si uneori epilator.

| Valentina8 a răspuns:

Eu foloseam intr-un timp ceara insa ma deranja ca trebuia mereu sa astept sa creasca ca sa l pot lua. Dupa am incercat cu epilatorul (cel care smulge firele)insa era prea dureros asa ca am ramas la big, acel big gros pe care il folosesc barbatii. Am dat in jur de 35-40ron pe el, dar e super bun, nu ti lasa urme deloc nu te irita ca celelalte big-uri, e ca si cum te ai face cu ceara. Asa se vede. Si nu ma intereseaza ca o data la 2-3 zile trebuie sa ma fac. Doar cat ii? Inainte sa faci dus, ca doar faci dus zi de zi, nu ti trebuie o vesnicie. n ai nici durere, esti linistita. piela ti-o lasa delicata caci e foarte bun. Trebuie doar sa stii sa-l alegi.

| Valentina8 a răspuns (pentru Valentina8):

Preciez ca ma irit repede de la orice ca ceara puteam folosi doar de miere, deci daca pe mine nu ma deranjeaza acel big n are pe cine sa deranjeze laughing))