| bbe_2777 a întrebat:

fetelor voi de unde va cumparati haine? as vrea si eu niste blugi misto nu conteaza pretul. dau funda:X

8 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Sa iti dau magazinele mele preferate:
Stradivarius, Bershka, Zara, Pimkie, Tiffany, Kotton, Promod.
Sigur o sa-ti gasesticeva intr-unu din ele.:*

| danutzyk001 a răspuns:

D&G tongue

cel putin mie mi s par super cei dl D&G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei din zara si tnt thinking nu stiu incearca si u ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va ca**ti pe voi! rolling on the floorrolling on the floor cica D&G, Stradivarius, Promod, Zara ( obor toata ziua)winking

| Raiiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu de ce te comportzi asa? daca nu dai ceva folositor, mai bine taci. oricum astea sunt firme calumea, si stiu, nu-ti permitzi ca esti taran. asa ca ciocu mic si joc de glesne, ca altfel ne suparam tongue

| vali4789 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Raiisa_Raiisa_1990 a răspuns:

C&A ..ador hainele, in special blugii, pantalonii de acolo, la LC WAIKIKI sunt dragute, sau la New Yorker..si eu le ador pe cele de acolo. big grin ...Mai incearca la Takko Fashion, nu prea cumpar de acolo, dar am vazut blugi cu modele super si culori dragute happy Funda?