| Nicolla22 a întrebat:

Buna fetelor! vreau sa imi dati si mie un sfat...cum sa mi fac un prieten? voi cum va faceti? Va rog sa mi dati niste sfaturi big grin

3 răspunsuri:
| diana121 a răspuns:

Pai fi pur si simplu tu.Nu ca mine cand se apropie un baiat si-mi zice "ce faci dia, ai parul frumos" ii dau una peste fata...

| diana121 a răspuns:

Ori daca nu fii provocatoare cu ei, fa-i sa vina alergand dupa tinelaughing

| MadMoan a răspuns:

Iti zic eu si sunt baiat mai bine gasesteti unu prieteni fiti amici vb mai afla si uh despre el viata lui intr-un fel laughing serios dupa ce afli uita-te sa vezi cand vorbeste cu tine si zice sal cmf? si se balbaie sau parca nu stie ce sa zica baga bomba si vezi ce zice.
SPER CA AM FOST DE AJUTOR!
SI BFT IN CAUTARE! big grin