| olii a întrebat:

fostul meu prieten ma streseaza intruna x( pe mess, cu telefoane etc. Iam spus sa ma uite ca eu nu vreau sa mai aud de el si sa isi vada de trebuie lui! Nu intelege nu stiu ce sa mai fac sa scap de el odataangryangryangry. astept rasp urgen! dau fundita:X

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu i mai raspunde la tel,mess, si nu i mai da importanta... poate daca te ar vedea cu altu la brat, te ar lasa in pace

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Sterge0i id(da0i ign) la tel gaga-l la lista respins si... apoi nu stiu fa-l sa te uite

| blueskydarkeyes a răspuns:

Pai o metoda ar fi sa il faci sa se indragosteasca de o alta fata.Asa o sa te uite si o sa scapi de el. Daca nu e posibil sau nu iti reuseste atunci cred ca ar trebui sa ii ti piept.Sa nu iti schimbi idealul si sa il refuzi de fiecare data cand iti cere sa va inpacati.Spune-i ca daca nu te lasa in pace atunci o sa ii ignori complet si nici macar nu o sa te mai obosesti sa ii spui "Salut!".Ca va fi ca si cum nu v-ati cunoscut vreodata. Daca persista, fa ce ti-am spus mai sus. Ignoral! Comporta-te ca si cum nu ii auzi, ca si cum nu il vezi.
Nu stiu daca o sa functioneze dar trebuie sa fii constienta de doua lucruri:1)Asigurate ca nu e atat de indragostit de tine si atat de nebun dupa tine incat daca nu te inpaci cu el sa fie in stare sa isi ia viata.2)Tratamentul acesta dur cred ca este cel mai eficient fiindca indiferenta duare cel mai tare si la un moment dat o sa inceteze sa te mai bata la cap.Te sfatuiesc sa te gandesti de doua ori inainte sa te desparti de el.Asigura-te ca e cel mai bine pentru AMANDOI nu doar pentru tine.Succes!

| DaRK_8670 a răspuns:

Ar trebui sa-l stergi din prieteni si nu-i raspunde la telefon