| Babygirl04 a întrebat:

fundita!:X Ce trebuie sa-mi iau cu mine intr-o excursie de 3 zile? haine si alte obiecte si ce mancare sa-mi pun... da' va rog sa nu-mi ziceti salam uscat si din astea ziceti-mi direct: sanwich cu asta asta astalaughinglaughing nu-mi place branza ardeii mustarul keceapul si ceva de rontait da sa nu mi se faca rau si daca mi rau ce medicament e mai bun? faceti-mi o lista COMPLETA cel mai bun raspuns are 2 funde si vot nu mint chiar am nevoie si nu ma doare mana ca sa va votezwinking! si daca ma duc cu baiatul pe care il plac... ce sa fac ca sa-l impresionez? cum sa fiu mai in evidenta? Stiu ca intrebarea e copiata dar sunt curioasa!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

? Unde mergi in astea 3 zile? pai ca fata nu stiu ce sa iei dar in general 2 3 perechi de blugi cateva tricouri ( bluze care iti plac tie) mancare ce poti sa mananci tu ce iti place cat despre medicamente un algocalmin ( si poate niste pastile daca suferi de cv anume) sa iesi in evidenta? habar n-am fi si tu creativa.