| Nextone a întrebat:

HEELPP! Se pot sterge notificarlie de pe facebook? Cum? Dar convorbirile de pe facebook(la chat)se pot vedea undeva? Se salveaza undeva? Multumesc si funda!happy

1 răspuns:
| Agnes_7146 a răspuns:

Pai... chiar nu se pot sterge notificarile si mesajele sad dai sus unde sunt mesajele si apasa unde se termina lista : afiseaza toate mesajele si o sa vezi ca daca sta mouse-ul in stanga mesajelor apare un "x" si scrie archive. apasa pe el si se va da la archive dar nu va putea disparea de tot ca jos scrie archived messages si deci vor fi trecute in alta lista. nu se pot vedea nicaieri notificarile si mesajele happy stai linistita