| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 a întrebat:

Cum pot sa sterg convorbirile de pe chat (facebook)?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Dai la mesaje-click pe mesaj-action-delet conversation!

5 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna amyzapacita happy!
Du-te in mesaje, apoi sub fiecare mesaj exista un 'x' care inseamna 'Arhiveaza' dai click pe x si mesajul este sters :*
Pa, pa

| VladLungu a răspuns:

Dai la mesaje, dai clcik pe mesajul care vrei sa il stergi, action, delet conversation!

| luizalulu23 a răspuns:

Paii
trebuie sa apesi ACASA, apoi in stanga sunt mai multe tag-uri iar tu il alegi pe cel cu MESAJE dai click pe el si dupa ce iti intra in mesaje in dreapta mesajului o sa-ti apara un ''x'', apesi pe el si gatabig grin

| lovelife9 a răspuns:

Pai.dai la optiuni si dai curata fereastra sau daca deschiz dincolo dai la actiuni ->sterge conversatia