| loveles a întrebat:

Mie imi place ffff mult de un baiat dar stiu ca daca ii spun ma va intreba daca vreau sa fiu cu el si eu nu vreau... ce trebuie sa fac? :[

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu vrei sa fi cu el nu stiu de ce iti mai faci atatea griji, ii spui ca nu vrei si gata

| Vix999 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa fii cu el pentru ce sa-i mai spui? De obicei lucrurile se spun ca sa aiba o continuitate.o concluzie. Daca tu nu vrei una...place-l de la departare si aia e.

| anonymous09 a răspuns:

Pai tie iti place de el sau vrei sa fii cu el? hotaraste-te

| Loreddana a răspuns:

Masturbeaza-te cu gandul la el laughing

| MikulAjutor a răspuns:

Presupun ca esti genu care nu vrea sa grabeasca o relatie si totu sa mearga in limita bunului simt.In primul rand depinde si ce fel de baiat este:Un golan care nu prea are sperante pentru viitor sau un baiat care vrea o relatie bazata pe respect si iubire reciproca. Daca simti ca acest baiat este pe placul tau si creezi ca iti va schimba viata eu zic sa incerci sa fiti iubiti sau daca esti genu care nu vrea sa raneasca un baiat iti recomand sa-i spui ca nu vreti sa fiti impreuna.Nu-l lasa sa sufere in cazul daca te place numai pe tine.Bafta si funda