| lylo a întrebat:

HELP! Am rubeola! crying( ce ar trebui sa mananc? adica am voie sa mananc dulciuri si paine? aaa... si cat trebuie sa stau in casa? fundita!

2 răspunsuri:
| Elysaa a răspuns:

Am avutt si eu rubeola inainte de sarbatoriii.Si am fost la doctor si mi-a spus ca am voie sa mananc orice chiar si paine si dulciuriii, doar ca pe langa astea sa mananc mai multe supe sa beau lichide ceaiuri etc.Si in casa am stat cam doua saptamani pentru ca daca iesi afara poti sa faci complicatii:*

| lylo explică (pentru Elysaa):

Elysaa bubitele dupa cat timp ti-au disparut? big grin