| ArrianaM a întrebat:

Idei de cadou pentru sora mea (18)?

9 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Super idei aici https://3gifts.ro/

| Tinna666 a răspuns:

O rochita frumoasa sau o salopeta eleganta ca tot se poarta...si in spirit de gluma ii poti lua o lenjerie sexyhappy
La multi ani!happy

| altrix a răspuns:

UGG-uri
Ceas

| MasterGamer1995 a răspuns:

Masina telefon sau o geanta din piele de crocodil pardon nu SAU trebuia SI

| n1n1o a răspuns:

Lenjerie intima Calvin Harris!

| e1xtz a răspuns (pentru n1n1o):

+ ciorapi cu banda, lubrifiabti, vibrator clitoridian, bile anale, clesti pentru sfarcuri, catuse...etc.
winking

| n1n1o a răspuns (pentru e1xtz):

Nu inteleg de ce miai raspuns mie?

| e1xtz a răspuns (pentru n1n1o):

Completam lista...intr-un mod mai 'ironic'.

| smart01 a răspuns:

Salut,
Ai putea sa iei ceva care sa fie si practic si haios si care sa arate si ca ai ales cu atentie. Ai putea alege un tricou cu un imprimeu deosebit si sa atasezi un mesaj special. Uite aici o multime de modele de tricouri pentru fete: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/