| adinutza94 a întrebat:

Sall! mi a venit ciclul, iar acum dupa 4 zile cand mi-a trecut am inceput sa gasesc pe lenjeria intima niste lichid putin mai galben! este normal? sau ce este si d ce? va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| fly a răspuns:

Dupa ciclu corpul continua pentru o zi sau doua sa "elimine"anumite lichide care pot fi mai colorate avand in vedere faptul ca de cele mai multe ori sunt amestecate cu putin sange; asta poate fi o parere, dar tu urmareste daca si mult dupa ciclu continua sa-ti apara astfel de secretii; daca da atunci mergi la ginecolog.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca e normal, mai degraba s-ar putea sa ai o infectie. Cred ca ar fi bine sa te vada un ginecolog.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Acel lichid se numeste scurgere vaginala si este normala! Toate fetele au asa ceva! Deci: nu te speria! Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor! Bye Bye

| AdaIoana18 a răspuns:

Este foarte normal sa ai acel lichid galben pe lenjerie.Deci nu iti face griji. O seara placuta!kiss