| Popa_Ioana_2000 a întrebat:

Ieri am fost la Ploiesti sa imi fac pasaport si am vazut un băiat dragut. Faza e că nu știu cum il cheama, nu ii stiu Facebook ul. Stiti cumva ce sa fac ca sa aflu cine e?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca nu stii cum il cehama, nu-l cunsoti, nu-i stii adresa si nu ai nici un contact de al lui, nu avem cu sa-l gasim, ca noi nici macar nu i-am vazut fata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool, hai ca e buna asta. Ai vazut un om, nu stii absolut nimic despre el si vrei sa iti spunem noi cum sa il gasesti in conditiile in care noi nici macar nu i am vazut moaca?

| Popa_Ioana_2000 explică (pentru suntserios):

Nu? ziceam daca exista o soluție sau ceva. Adică nici tu si nici altii nu îl cunosc

| darrio2007 a răspuns (pentru Popa_Ioana_2000):

Solutie de sters parbrizul, poate. Daca am incerca sa cautam orice persoana mai draguta, care ne apare in cale pe strada, unde am ajunge? Mai du-te la Ploiesti si poate ca soarta va face sa va intalniti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te duci din nou acolo poate il vezi din nou si ii ceri Facebook-ul.