| andrada a întrebat:

Ieri stateam pe scari cu o colega si un baiat super dragut vine si isi pune mainile pe umerii mei si zice razand "nu mai sta aici si nu te mai speria asa usor" si apoi pleaca. Faza e ca nici nu il cunosc dar vreau sa ma imprietenesc cu el. Azi l-am cautat prin scl dar nu l-am vazut si apoi o prietena mi-a zis ca l-a vazut la magazinul scolii. Cv sfaturi? Vreau sa vb cu el dar nici nu il cunosc si ar fi cam aiurea sa trec pe langa el si sa-l salut cand nici nu stiu cum il cheama.

Răspuns Câştigător
| D3Dulici a răspuns:

@poliku nu fi rautacios la varsta asta are si fata voie sa se distreze.si daca il place de el.si se aprinde asa repede ce?thinking vezi-ti de treaba ta:* poate le'ar sta bine impreuna.winking in ziua de azii fetele trebuie sa se duca la baietii ca ei nu stiu sa isi arate sentimentele si sa ii spuna ca o place.oh go on pffff. Succes papusa:*

4 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Da tu vrei sa fi cu oricare iti pune man pe umar si zambeste?laughing

| xxxname a răspuns:

Da, chiar daca iti pare aiurea, salutal. Fa-te putin o pustoaica, si putin nebunatica, intrebindul de ce te-a apucat de umeri, si daca te stie, astfel vei intra in discutie cu el, si te vei inprieteni...winking
Funda?

| D3Dulici a răspuns:

Pai, dar poti macar sa incerci sa te apropi de el. Dupa gestul pe care la facut sigur e un baiat cu care chiar poti vb, orce deschis.deci cand il mai vezi fa-ti curaji si salutal.sau intreaba-l cum il cheama."Baiatu baiatu.am uitat sa te intreb cum te cheama" sau nu stiu orce metoda.:*iti vin tie idei mai genialesmug Orcum fi mai indrazneata ai de castigat :* Succeslove struckpwpici sper ca te'am ajutat

| albu1989 a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare cum gandeste andrada big grin e foarte hotarata si are curaj sa isi faca un prieten nou