| Maya_8602 a întrebat:

ieri nu am mai fost la ultimele 3 ore.si este un baiat la a 8-a A. eu sunt a 7-a B.mrg.le-a intrebat pe 3 colege de ale mele asa:
Unde e colega voastra?
Ele: pai. dc intrebi si de cine zici?
El: pai.intrebam si zic de fata aceea mai inalta si cu parul brunet si slaba (adica eu)
Si ele i-au zis ca am plecat.
Azi la scoala se uita insistent la mine. dar se mai da la o colega de-a mea.chair azi s-a dat la ea.eu am fost la baie.si cand sa ies. a dat cu piciorul in usa.
Hmm.nu stiu ce sa cred. dar mie nu imi place de el.si ar mai fi 2 chesti:
1.Mai intra cu mine in vb.
2. El a inceput sa vb cu mine.de cand m-am despartit de cel ma bun prieten al lui.
Voi ce credeti? Funda si voturi! Fara rasp. jignitoare

4 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Poi.simplu.ii place de tinetongue
Dar daca tie nu iti place de el ghinion.
:*:*

| f a răspuns:

Pana la urma daca nu ti-ar placea de el nu te-ar interesa daca el te place sau nu. Dupa cate mi-ai spus tu aici, baiatul te simpatizeaza, iar daca zici "nu-mi place de el" doar din orgoliu si te gandesti " ce ar fi daca." eu zic sa vorbesti mai mult cu el...cine stie ce calitati gasesti la el, dar daca(,) chiar nu-ti place de el, raspunsul meu ramane acela ca sunt multe sanse sa te placa.
P.S: Sfatul meu e sa-i dai o sansa...

| anonim_2540 a răspuns:

Pai eu cred ca te place si ca se da la colega ta ca sa te faca geloasa happywinking si ca sa iasa in evidenta in ochii tai

| hello_1547 a răspuns:

Poate ca si el te place...
Adica cel putin asta da de crezut pentru ca se da la o colega de`a ta...
Cred ca ar trebui sa intri si u in vorba cu el si sa afli de fapt ce vrea de fapt:*