| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-a calcat un baiat pe picior in spate la incheitura si azi a inceput sa ma doara si scartaie intr-un fel. E o senzatie asa urata nu stiu ce am, e scrantint sau s-a intamplat altceva? :-s

1 răspuns:
| Bby20AnA a răspuns:

Nu este ceva grav.Te va dure ape moment pentru ca e normal dar iti va trece repede durerea. Daca ai crema GHIARA URSULIU sau GHIARA DRACULUI (sunt nume de creme) te ungi pe picior si iti va trece foarte repede