| Biiiiiia a întrebat:

Ieri mi-am schimbat parola la messenger si acum nu o mai stiu.sad. Cum pot sa o aflu? Stiu ca trebuie sa dau la "Forgot your password?", dar nu mai stiu raspunsurile la intrebarile acelea.Va rog.Care ma ajuta dau si funda si voturi.Va rooog puppy dog eyes.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca nu mai stii nici raspunsurile la intrabarile alea... Mai bine iti faci alt id... Sau incearca la plesneala poate o nimeresti pana nu iti blocheaza contul ca introduci o parola gresita de prea multe ori.