| nuconteazama a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine? mi-am uitat parola la id nu stiti cum pot sa o aflu am dat la forgot your password am dat la I forgot my password dupa aia mi-am scris idul si imi cere nu stiu ce cod nu stiti despre ce cod este vorba?

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Codul iti apare in josul unde ai scris id tau si il scrii pe acela si dai next. Funda!

6 răspunsuri:
| Kity22 a răspuns:

Ai reusit? daca nu lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si incerc sa til refac... daca reusesc

| Kity22 a răspuns:

Imi trebuia data nasterii...

| nuconteazama explică:

Nu imi apare nici un cod in josul idului meusad

| nuconteazama explică:

Nu am reusit asta e id-ul meu denis_sined_12 daca reusesti sa-l faci o sati fiu recunoscatorbig grin

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.codul iti apare intr-un mic dreptunghi putin mai jos

| sweetdan a răspuns:

Fa-ti alt id si daca cind tiai facut contul nu ai scris datele tale reale nu il poti deschide incearca sa scrii la cei de la yahoo sa te lase sati resetezi parola si iti scrii datele tale adevarate eu am reusit au email ceva de genul passuerd recovery .yahoo.com cauta in saitul lui yahoo si o sa o gasesti