| KidutzuLuvv a întrebat:

~*~Buna!~*~

Ieri seara la denie a venit un baiat care imi placea anul trecut la inviere...
Normal ca si cand l-am vazut imi placea de el...
Dar nu stiu cum sa-i zic, pentru va nu am curaj,,, deci va rog spuneti-mi ce sa fac(nu vreau sa afle nimeni ca imi place de el, doar el)

~*~PaPa~*~
:*:*:*:*:*:*:*
:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Pai in primul rand nu sti daca si el te place. Poate ca nici nu te-a vazut sau poate ca are prietena. Acum depinde banuiesc ca veti mai intalni si la Inviere. Incearca sa stai pe langa el si sa intri in vorba cu el. Apoi cere`i id de mess ca sa mai vorbiti si poate ca o sa te placa si el si atunci o sa ii spui ce simti pentru el. Bafta! :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci dacă îl saluți și îți va răspunde poți sta de vorbă cu el.
Ulterior va afla și lumea de voi.
Deci care este problema?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti duce pur si simplu la el si sa ii spui ``Te plac``. Arata-i ca il placi prin diferite moduri. Adica vorbeste cu el, cere-i ID-ul de mess (daca are), invita-l in oras ( la un suc, la o cofetarie, in parc etc.)... Altceva nu mai stiu...
Bafta!happy