| Denis_5853 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata de anul trecut pe care am cam enervatoo dar cred ca ii placea de mine si ieri am vazut-o la strand, cum sa o comb cu mine plss spuneti-mi dau fundditza big grin happy

6 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Daca ai enervatoo du-te la ea si spune-i ca nu ati inceput cum trebuie si sa iti mai dea o sansa sa fiti prieteni. Apoi du tu totul mai departe, fi intelegator, opusul celui care ai fost atunci.

| jvEcu a răspuns:

Ii zici si tu ca erai prea copil atunci + ii bagi cateva complimente (nu prea multe ca te ia de disperat) si gata.

| UbexFlo a răspuns:

Mai mergi o data la strand si cand dai de ea ii spui ca iti pare rau pentru ca ai enervat-o si ca iti place de ea tongue

| TraXe a răspuns:

Cel mai bine sa o faci sa rada si multe complimente vezi cum faci putin cate putin

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Simplu,incerci sa mai dai de ea o data si atuni cand o vezi ii zambsti,sa pari foarte entuziasmat de "coincidenta" sa o saluti tu primul si sa iti ceri scuze ca ai enervat-o, sa-i spui ca doar vroiai sa ii atragi atentia, iar acum ca e si cald ii poti cumpara o inghetata si sa o lasi sa vorbeasca si tu sa pari incantat de conversatie.

| VaL3nTin a răspuns:

Pai du-te la ea si cereti scuze si zii sa te ierte ca ai fost un prost(fara suparare) si ca nu o sa se mai intample,daca accepta intrebo cand are timp liber si daca poate sa vina cu tine la un suc,o inghetata, sa va plimbati prin parc, etc sti tubig grin funda?