| pastilutza_2656 a întrebat:

Iimi place mult de un baiat... el se uita la mine imi zambeste se tine dupa mine. dar nu. mi da id-ul lui de messstraight face. eu ce sa mai inteleg ma palce sau nu?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Ai grija poate vrea doar sa se joace cu tine sa vada daca te duce capul sau poate vrea sa te testeza inainte de a inverca ceva serios cu tine.
Asa ca ai grija nu te lasa prea coplesita de zambetele si privirile lui, fi mai smechera si nu ii mai da atata atentie lasa-l pe el sa iti ceara id-ulwinking
Sa stii ca niciodata un baiat nu o sa vrea sa fie cu tine intr-o relatie serioasa(sa zicem) daca vede ca u esti obsedata de el lor mai degraba o sa profite de slabiciunea ta, le place sa se joace sa testezewinking sunt smecheri dar noi trebuie sa fim si mai smecherewinking
BAFTAhappy

3 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Zambeste? ohoo un zambet e mult mai rau ca o palma tongue o palma cand o dai nu-ti acoperi acest comportament dar dupa zambet iti acoperi fata ta cu adevarat. ai grija, vezi sa nu visezi. nu umbla dupa el daca e asa.fa ce spune inima nu trupul happy Domnul ajuta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lasa orice baiat sa ajunga la tine! uneori pot fi deranjanti si uneori chair enervanti in ceea ce priveste placutul dintre o fata si un baiat.winkingSa nu te dai la el pentru ca va crede ca nu are loc sau spatiu trebuie sal l-ai sa se decida ce ii place la tine si ce nu i place la tine.sa fi scurta nu-i povestii lucruri care nul intereseaza fal sa rada un zambet poate insemna foarte mult.Mai mult decat sa vb-esti ca el pe mess!

| nattyC_6241 a răspuns:

Imi pare rau ca sint asa directa cu tine, dar din moment ce nu iti da id-ul lui poate ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, sau ar mai fi o varianta: poate nu vrea sa o faca pe mess, poate asteapta sa vorbeasca face to face cu tine. internetul nu rezolva tot timpul problemele...