| pisioi a întrebat:

im puteti spune daca se incarca cartusele de imprimanta model nou? imprimanta este cannon pixma mp 240 iar cartusele sunt :cel color (cl 211) iar cel negru(pg 210) daca se incarca cat costa si unde se incarca in bucuresti. funda!winkingplsz.mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Eddie_4354 a răspuns:

Se poate incarca orce model de cartus. insa unele modele de imprimanta u un cont ce se sterge odata cu golirea completa ca cartusului. de obicei la EPSON. in ceea ce priveste canonul tau. se poate incarca. cu serigi. te duci la un magazin de calclatoare sau de domeniul it cu numerele cartuselor tale. in orasul meu, falticei. culorile sunt la sticlute de 100 ml. cel negru costa 10 ron si cele color 15 ron culoarea. tinand cont ca este nevoie de doar 5 ml pentru negru si vreo 6 la cel color. ma tin cam in jur de 20 de incarcari la cel negru si 60 la cel color. depinde si de capacitatea cartusului tau. du-te cu modelele de cartuse la un magazin it si te va lamuri cu siguranta cel de acolo.happy