| iloveyoubieber a întrebat:

imediat este ziua mamei mele si nu sunt sigura de ce cadou sa-i iau. va rog dati-mi idei de cadouri dragutehappy care este cel mai potrivit cadou pentru mama: o cana cu o poza de familie, un ceas de bucatarie cu o poza de familie, o bratara finuta, un ceas de mana. va rog raspundeti am mare nevoie! FUNDA SI VOT! happy multumesc

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Depinde si de gusturile mamei tale, tu o cunosti mai bine ceea ce-i place.Toate ideile tale de cadou sunt faine, eu as prefera bratara, mi-ar fi drag sa port ceva de la baiatul meu.Alegerea e a ta, mama ta se va bucura oricum pentru ca darul vine de la tine."La multi ani!"pentru mama ta si... distractie frumoasa.

| nimeniooda a răspuns:

Eu iti recomand sa-i dai un bibelou dragut si ceva facut de tine ar fi superb si o bratara.P.s: ea te iubeste si o sa-i placa orice ii oferi.Am sugerat bibeloul deaorece il poate pastra toata viata si este foarte frumos si nu prea scump happy La multi ani mamei tale!

Răspuns utilizator avertizat