| Cipri112 a întrebat:

am nevoie de puţin ajutor, ziua mamei mele e Duminică şi am nevoie de ceva idei pentru cadou, eu m-am gândit să-i cumpăr un ceas cu poza mea si a fratelui meu pe el. Ce ziceţi? Să iau aşa sau să-mi daţi şi voi ceva idei... Mulţumesc!winking

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Mama mea aprecia ceva facut de mine, chiar daca arata rau, ii placea deoarece munceam pentru acel ceva! happy

| trisoru a răspuns:

O floare la ghiveci dupa care iesiti la oras si la o prajitura, un suc, cină...PS: tu sa platesti happy

| MoruAndrei a răspuns:

Pe lângă acel cadou mai cumpără-i şi un buchet frumos de trandafiri.

| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Idea ta este foarte buna. Ce isi poate dori o mama mai mult decat sa isi vada mereu copiii? Si in plus nu e doar o poza, este un ceas cu o poza in el.
Bafta!

| iwishicould a răspuns:

Poti sa ii faci un colaj cu poze cu familia, sa il inramezi si sigur o sa se bucure happy