| Xoniaa a întrebat:

Imi dati niste idei ce pot face cu cea mai buna prietena a mea in casa? Afara ploua si ne plictisim big grin
Cel mai bun raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Puteti face poze impreuna...sa va uitati la un film haios... faceti karaoke, ascultati muzica.

| zurick a răspuns:

Faceti farse la telefon la prieteni(si nu numai laughing
Faceti origami
Uitati-va la un film
Jucati un joc, precum monopoli, paronime etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteți cele mai bune prietene, ar trebui să vă cunoașteți suficient de bine.

| betty678 a răspuns:

Idei
1. Uitaţi-vă la un film
2. Machiaţi-vă cu ochii închişi
3. Faceţi-vă unghiile
4. Faceţi-vă poze si puneţi-le pe facebook.
5. Jucaţi-vă fazan sau alte jocuri.
6. Ascultaţi muzica.
7. Dansaţi (îţi dau un link bun aici https://www.youtube.com/watch?v=g9s2Pec8p2k şi ai mai multe acolo)
8. Comentaţi despre baieţi din clasa voastra sau baieţi actori.

Sper ca te-am ajutat!

| IRaluca a răspuns:

Buna happy Pai puteti sa va faceti unghiilewinking Jucati jocul ala, legati-va la ochi si rujati-va big grin pictati-va pe fata, uitati-va la un film de drama (comedie etc.), Luati cate o foaie, puteti-va spate in spate si desenati-va una pe cealalta caraghios >.< Dansati pe o melodie energica tongue... nu mai stiu laughing
fundita? big grin

| MihaLove2002 a răspuns:

Buna! Puteti sa va faceti unghila sa va machiati sa va uitati la un film de dragoste, sa faceti farse la telefon, sa va faceti poze superbe si sa le puneti pe facebook, sa cititi bancur ca sa va amuze putin si puteti sa probati si niste haine daca vreti si mai puteti face si ceva de mancare cum ar fi o prajitura pentru voi doua
Sper ca te-am ajutat cat trebuia si am spus toate solutilepe care eu pot sa le ofer...
Fundita?!,