| DivinityBoy a întrebat:

Imi dati si voi niste pareri? Pentru ca trebuie sa fac o tema la romana ce zice: "Scrieti 15-20 de randuri in care sa va exprimati si voi opinia despre "Necesitatea examenului de admitere la liceu" (sunt in clasa a 8a)... puteti sa va scrieti si voi opinia va rog?happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Myhay_1171 a răspuns:

Pai daca nu ar fi uni ar putea avea pile la profi si ar trece doar din cauza lor sau le e mila de unii elevi, si pentru a testa ce stiu elevii ca poate profi ii ia prea usor si ii incurajeaza cu note mai mari decat merita si altele