| Gabitssaa a întrebat:

Imi doresc tare mult sa imi cumpar un bichon. As vrea sa am un prieten mic alb si pufos care sa fie tot timpul langa mine. Dar din pacate aceste minunatii de catei sunt foarte scumpi. Stiti cumva de unde ii pot achizitiona mai ieftin? Ma puteti ajuta cumva? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| PandaEm a răspuns:

Bunahappy am si eu o astfel de "minunatie"(bichon maltez)hee hee deci...matusa mea are un bichon bolgonesse care are 2 puiutzii teree doooolci:X:X nu stiu exact cat e pretul (eu l-am luat cu 150 euro) dar nu cred ca vei da mai multwinking pui au 5 saptamanihappyun mascul si o femelalove struckte anunt acum pentru ca vrea sa-i puna in vanzare de saptamana viitoare si se vand foarte repede:d

daca esti interesat id: best_girl58winking

| Alexanderrrrr a răspuns:

Cauta pe okaziiwinking