| monicka a întrebat:

imi mai puteti da teste sau adresa cu teste de genul acesta?:1. Va aflati afara, pe un camp, unde nu este nimeni altcineva. In fata voastra este un zid. Cat de inalt/mare e zidul?

2. Cum treceti de zid?

3. Mergeti mai departe si in fata voastra se vede o casa. Cum arata, cat de mare este, cate detalii observati (daca le observati bine)?

4. Va uitati in jos, la picioarele voastre si vedeti o cheie. Se potriveste cheia in usa casei sau nu?

5. In cazul in care se potriveste cheia, intrati inauntru. Observati o masa cu cateva scaune in jurul ei. Cate scaune sunt?

6. Iesiti din casa (in cazul in care ati reusit sa intrati i mean), mergeti inca putin (sau mult ) si in fata voastra apar doua drumuri, ambele ducand spre o padure. Drumul din stanga duce spre o padure foarte deasa. Cel din dreapta duce spre o padure mai rasfirata. Ce drum alegeti?

7. Mergeti prin padure si la un moment dat vedeti un lac. Cat de mare e lacul?

va rog mult, doar sa fie de acest gen

1 răspuns:
| Alle_3893 a răspuns:

Nu stiiu...Scuze sad