| katalina96 a întrebat:

imi pace de un baiat care este cu mine in clasa.am stat cu el in banca din clasa a 5-a(eu sunt a 8-a)si inca mai stau cu el in banca. el are prietena. ce sa fac ca sa nu mai imi placa de el?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De ce trebuie sa-ti placa neaparat baiatul din banca ta, din clasa ta, din scoala ta? Recomandarea mea este sa-ti alegi in baiat mare decat tine macar cu 2 ani si cu totul din alta parte. S-au terminat baietii? Lasa-l pe coleg cu prietena lui, de uitat nu poti sa-l uiti sau sa-l inlaturi, pentru ca sta in banca cu tine, asta este parerea mea...

| ionica56 a răspuns:

Roag`o pe diriginta/dirigint sa te mute cu o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea iti spun sa l lasi pe colegul tau cu prietena lui.si u cautati altul. poate chiar mai mare ca tine.eu am prieten mai mare ca mine.si este ft bine.ma invata ft multe lucruci si ne iubim cu adevarat.suntem d 3 ani impreuna. kutati alt baiat.pup.ai grija d tine.eu doar mi am sp parerea. u fc cum vrei