| katalina96 a întrebat:

imi place de un baiat care e cu mine in clasa si cu care stau si in banca, dar are prietena.il visez in fiecare noapte.am stat cu el in banca din clasa a 5-a(acum sunt a 8-a). ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc la el? funda!

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poate ai putea incerca sa ii spui ce simti.si poate are si el ceva pentru tine.si poate iese ceva frumos intre voi.si daca nu iesa macar ai incercat si cu ocazia asta iti mai dispare si interesul.
Si inca ceva.ai putea sa inventezi niste lucruri urate despre el.cum ar fi ca se drogheaza sau e un betiv notoric.sau ce ti se pare tie urat.si cu siguranta vei reusi sa il uiti. dar ai grija sa ramana in mintea ta gandurile astea
:*

| DorelSudoru a răspuns:

Mutate din banca; clasa; oras; tara; continent; planeta. Pur si simplu gandeste-te la altceva.

| katalina96 explică:

Ne-a mutat pe toti din banca dar tot cu el am ramas ca el a zis ca vrea sa stea cu mine in banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e dragoste. e doar obisnuinta cu el si cu tot ce il inconjoara... daca a lipsit o zi de la scoala nu ti a lipsit?