| AlexandruAndrei2013 a întrebat:

imi place de cineva...dar acea cineva nu stie..cum pot sa vorbesc cu ea ca sa isi dea seama ca o plac?
Dau Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Andutsaa a răspuns:

Eu zic sa ii dai de inteles, sau cel mai bine sa ii spui ca o simpatizezi! happy

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa-i zambesti!
Sa-i faci complimente.
Sa fii atent si dragut cu ea.
Sa-i dai atentie mai multa decat celorlalte fete.
Sa comunici cu ea.
Sa o inviti in oras, unde o sai marturisesti ca o placi.
Sucees!

| ema_2625 a răspuns:

Invit-o in oras si intr-un loc intim ii poti spune sentimentele tale pentru ea.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Zi-i direct. Decât să te chinui să faci ceva ca să știe ca o placi și tot să încerci să o cucerești mai bine întreab-o direct. Răspunsul va fi același în ambele moduri iar ideea mea e și mai rapidă.

Fundăăă?

| xXCutiePieXx a răspuns:

Ii trimiti un biletelwinking