| GeorgeDimcea a întrebat:

Imi place de o fata!
E super draguta tipa!
Deci e inalta, slaba, tenul ei este alb, par negru lung!
E fata visurilor mele...e super desteapta si ochii ei sunt de o culoare gri! Deci ramai fara cuvinte!
Orice baiat o baga in seama dar ea nu-i baga...
Stiu ca pare absurd, am 14 ani iar ea 12...
Deci nu va dati seama ce frumi e, nu stiu daca ma place si ea.
Verisoara ei este cu mine in clasa iar... ea verisoara care e cu mine o uraste, de ce? Nu stiu.
Acum 2 zile am pupat-o pe obraz..si i-am zis ca am confundat-o...Ea s-a rusinat si-a luat-o la fuga.
Ea este genu ala de fata bagacioasa dar si frumoasa.
Toti baietii fug dupa ea.
O mai bag in seama iar ea cand pleaca imi face cu mana fff frumos.
Deci cum pot sa ma apropii de ea?
Oare ea ma place?
Plss

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va grabiti asa la 12 ani...

| FaraNumePls a răspuns:

12 ani? 14 ani? Mai așteptați

| anamaria82726 a răspuns:

Nu prea pare ca te place, nu te grabi sa stagi concluzii. Daca nu va baga in seama inseamna ca nu vrea iubit si o inteleg...are 12 ani