| iloveyouandreea a întrebat:

Imi place un baiat si cand eram mai mica pe la 9 ani (acum am 13 el are 14) sau 10 nu mai stiu cand ma pupat pe obraz si pe atunci ma placea dar acum nu se mai joaca asa mult cu mine aproape nici nu ma mai baga in seama se joaca mai mult cu colegul lui inainte se juca mult cu mine cum sa-i spun ca-mi place de el si credeti ca ma evita pentru ca ma place pliz ajutati-ma sau funda

2 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess. Propune-i sa iesit aman2 afara, la un film, un suc...mai adu si tu 2 prieteni. Pentru ca daca va apropiati asa mai intai ca amici o sa iti fie mai usor sa ii zici dupa ca iti place de el. Sau daca nu ai tu curajul poti sa pui o prietena in care ai incredere sa se duca la el sa ii spuna.winking

| sw33t96 a răspuns:

Pai incearca sa ii arati ca tii la el, trimite-i un mesaj, sau vb cu el pe mess si spune-i ce simti. sper ca am fost de ajutor.