| con12ro a întrebat:

imi place de o fata, ne stim dintr-o tabara si pe facebook vorbim dar nu am curaj sa vb cu ea la scoala.adica cand ma vede se uita pe furis la mine,cand ma vede pleaca din locul respectiv,. deci ce sa fac, si credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.Vorbiţi pe facebook dar nu puteţi să vă adresaţi două cunvinte la şcoală, fă-ţi curaj! Te duci frumos la ea şi o întrebi ce mai face, cum să vorbiţi pe facebook şi să nu puteţi la şcoală? Eu cred că te place, sigur te place dar e timidă şi din cauza asta fuge. Poate crede că nu vrei să vorbeşti cu ea laughing Trebuie să îţi faci tu curaj că altfel s-ar putea ca ea să nu facă niciodată primul pas la şcoală.Sau vorbeşte cu ea pe net şi întreab-o de ce te evită... oricum, fă-ţi curaj şi du-te şi vorbeşte cu ea!