| Tenisi a întrebat:

Voi trece direct la subiect! E vorba de baieti! Din intrebarile mele imi place de un baiat Stefan. Dar pentru ca Stefan s-a suparat pe mine si m-a injurat nu il mai plac. Ne-am impacat si am ramas prieteni. Acum imi place de un baiat Andrei cu u am mai mare. adica cls6. Suntem prieteni foarte buni. pe facebook il am ca frate. Dar el este cel mai alintat baietyel din scoala.adica toate fetele mai mici si mai mari il plac. Inclusiv eu. Vorbim mereu pe mess imi face complimente de genul "stiu ca tu esti mai nebuna de fell tau. dar sa stii ca nu e ceva rau. mie imi plac foarte mult fetele nebune" si.pentru ca el este prieten cu Stefan si cunostea povestea noastra si ca ne-am certat si chestii mi-a zis "imi plac gusturile lui Stefan. ii plac fetele frumoase ca tine". Dar am auzit de la multe fete sin clasa de la el ca se da la toate fetele. sau ca le ia de mana (cum m-a luat si pe mine :X) si ca se uita la ele cu fata aia de indragostit si se uita fix in ochii fetei.ca sa se indragosteasca de el. Credeti ca ma place din comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
| InocentSin a răspuns:

Nu stiu ce sa zic daca se comporta asa cu toate fetele. Daca se comporta numai cu u asa era clar ca te place dar daca se da si la fetele celelalte.Eu zic sa pui un coleg de al tau sa il intrebe de cine ii place cel mai mult si dupa sa iti zica tie dar sa ii fie un prieten bun sau totusi apropiat ca sa fie sigur ca ii raspunde la intrebare. Daca nu imprieteneste mult cu el si cu putin tupeu il intrebi chiar u dar e posibil sa zica ca u ca sa nu te superi asa ca...

16 răspunsuri:
| InocentSin a răspuns:

P.S :daca nu mere jucati adv si provocare poate alege adevar tongue. Bafta!

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Da...problema e ca nu vrea.si...oricum prin jocul asta nu esti obligat sa spui chiar adevarul

| InocentSin a răspuns:

Deci am presuspus bine...Nu-i nimkhappy Viata merge in continuare dar macar stii adevarul asta e tot ce conteaza.Treci mai departe, dar totusi e bine ramai buna prietena cu el ca cine stie poate mai tarziu...tongue

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Am o veste buna! azi pe facebook mi-a comentat la 2 poze cu "dragutsa ♥" si cu "mumoasa mea ♥" si mi-a dat like la 4 poze! :X

| InocentSin a răspuns:

Dap este o veste bunicica dar, continua sa se dea la toate fetele? Nu vreau sa te dezavantajez dar cred ca face aceleasi chestii se da si la tine si la restul ca sa iasa in evidenta. Daca a zis ca nu ii place de u ca iubitha inseamna ca nu-i nimic nou din ce face.Asa is baietii!

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Hmm.nu stiu ce sa cred.ieri mi-a zis "frumoaso ce mai faci?" si apoi intr-o pauza "ubita. vrei sa vii cu mine sa ne plimbam prin curtea scolii?" si am mers asa. tinandu-ne de mana.intr-o zi aproape ca ne-am sarutat.sincera parca nu se mai da asa la toate fetele

| InocentSin a răspuns (pentru Tenisi):

Deci situatia a devenit mai bunahappy poate si-a schimbat parerea fata de tine si acum te iubeste, ei bine continua tot asa si intr-o zi parca vad ca imi zici ca sunteti impreunahappy mai lipseste o singura intrebare care trebuie sa ti-o adreseze sau un sarut si deveniti un cuplu:*

| InocentSin a răspuns (pentru Tenisi):

Deci situatia a devenit mult mai buna, continua asa si nu renunta si parca vad ca intr-o zi imi spui ca sunteti impreunahappy:*

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Azi m-a sunat pe tel si l-am intrebat daca s-a intamplat ceva si a zis asa "nu s-a intamplat nimic. doar voiam sa-ti aud vocea" :X apoi am continuat ca vorbim.dar ciudat este ca vineri la scoala ne-am imbratisat apoi a venit o fata mai mare.cls a 7a cu vreo 2 capete mai inalta ca noi si l-a luat pe andrei in brate apoi dupa ce a plecat ea l-am intrebat pe Andrei cine era fata aia si zice el "o prietena" si apoi il intreb "tu imbratisezi toate prietenele tale?" si mi-a zis el "nu, doar pe cele mai speciale.asa ca tine" chestia este ca el ma crede pe mine speciala.dar si pe alte fete? pana acum l-am vaz imbratisandu-se numai cu aia.ce sa mai cred?

| InocentSin a răspuns:

Nu baga de seama asta continua asa ca poate vei reusii. Daca te opresti acum si renunti gandindu-te sau presupunand ca e prieten si cu alte fet cum e cu tine nu prea rezolvam nimic...Mai lasa-l asa si apropiete de el cat mai mult ca prietena fa-l sa se simta bine cand e cu tine dar nu ii dezvaluii asa mult ca il placi.Si pan ala urma daca nu te intreaba el pe tine nimic fii tu indrazneata si intreaba-l dac e cu cineva daca ii place de tine mai important daca vrea sa fie cu tine...Si asa aflii tothappy

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Azi de sf. Andrei, Andrei mi-a adus bombonica. am luat bomboana si am vrut sa-l pup. Cand m-am apropiat de el si am jrut sa-l pup (pe obraz) el a intors capul si ne-am pupat pe jumatate de gura :X si toti din jur au zis ceva de genul "aww ce cuplu frumos." iar el a zis "nu suntem un cuplu!" crezi ca ii este rusine cu mine?

| Tenisi explică (pentru Tenisi):

Acum 10 min. am vb cu el pe facebook.nu despre ce s-a intamplat azi.ci pur si simplu despre colegi.scoala.profesori.si dupa aia m-a sters si de pe facebook si de pe mess. pe facebook m-a si blocat. ce crezi ca are cu mine? el stie ca il plac. oricine isi da seama de asta dar nu inteleg. putea sa-mi zica pur si simplu ca nu isi doreste mai mult decat o simpla prietenie. dar el m-a sters. crying si tocmai in timp ce vorbeam cu el.inainte sa ma stearga.pe mess mi-a zis o prietena de la 5b ca o profa de engleza (profa de engleza a lui Andrei) le-a zis celor de la 6A ca vrea sa faca o tabara si sa cheme si pe cei de la 5A si Andrei s-a ridicat in picioare si a zis: "doamna dar mai bine ii cheamma pe cei de la 5B ca cei de la 5A sunt mai fitosi" si cum ne spunem noi toate secretele si tot ce avem pe suflet i-am zis asta li Andrei si a zis ca este adevarat dar apoi mi-a zis ca eu nu ma aflu in categoria aia. Apoi am mai vb noi asa.si dupa care ma sters de pe facebook si de pe mess. dc m-a sters ca nu inteleg? crying(

| InocentSin a răspuns:

Nu ii e rusine cu tinetongue happy ce era sa zica si el s-a intimidatlaughing Auzi nu mai bine imi dai tu id tau de mess ca sa nu mai scriem atat pe aicitongue Pana la urma cel mai corect e sa ii spui ce simti si vezi daca simte si el acelasi lucru sau ce are de gand pentru ca e stresant ca mereu sa faca diferite gesturi sa nu le le intelegi sa ai diferite dubii si pana la urma cred ca asa ai rezolva mai repedetongue dragostea nu se manifesta la varsta asta asa tare adica multi spun ca e doar o joacahappy...U ai tupeu sa il intrebi daca ii place de tine ca iubita? Eu una ma tot gandesc am aceiasi parere ca prima data cand am raspuns la intrebarea asta dar dc nu stiu tot nu ma convins.Stie ca iti place de el? ca poate de aia e si asa...

| Tenisi explică (pentru InocentSin):

Mess-ul meu : dyana_sterea@yahoo.com

| InocentSin a răspuns:

P.S : Mai stii ce au zism fetele si Stefan? poate nu au mintit desii iti da atatea semne o fi genu de baiat care vrea sa fie cel mai tare din scoala si de aia doreste sa iasa in evidenta.Ma gandesc ca nu se numai la tine poate si la alta persoana sau...Si pana la urma incearca sa faci tu primul pas ca adevaru trebuie aflat nu poti sta tot timpul asa daca zice ca te beste si nu vrea sa fiti impreuna e clar ca nu e asa cum spune.